قیمت کامپوزیت دندان در گرگان

By: | Tags: | Comments: ۰

قیمت کامپوزیت دندان در گرگان : اصلاح طرح لبخند یکی از مجموعه اقداماتی است که بر روی فک و دندان های شما انجام می شود که سبب ایجاد لبخندی زیبا بر روی صورت شما می شود . این مجموعه فعالیت ها و اقدامات همگی در کنار یک دیگر و به خاطر یک هدف و آن هم داشتن دندان هایی سالم و زیبا که در آخر به داشتن یک لبخند زیبا منجر می شود انجام میگیرد . یکی از این فعالیت ها کامپوزیت دندان است که بسیار هم در دهه اخیر مورد توجه دندانپزشکان و بیماران قرار گرفته است .

در چند دهه اخیر راهکار های مختلف درمانی برای دهان و دندان پیشرفت های چشم گیری داشته است . با کشف و تولید مواد جدید برای ترمیم دندان های شکسته یا جایگزینی دندان های از دست رفته بسیاری از کسانی که از لبخند زدن خجالت می کشیدند و برای صحبت با دیگران اعتماد به نفس نداشتند امروزه اعتماد به نفس از دست رفته ی خود را دوباره به دست آوردند .

حال با وجود این همه روش های درمانی کمتر کسی را می توان یافت که با دندان های شکسته و بد فرم به زندگی خود ادامه دهد . هدف از این مقاله نیز آشنا کردن شما با یکی از این روش های ترمیمی دندان یعنی کامپوزیت دندان و مزایا و معایب آن است . همچنین تحلیل قیمت کامپوزیت دندان در گرگان نیز از اهداف این مقاله است که در ادامه به آن خواهیم رسید .

قیمت کامپوزیت دندان در گرگان

متخصص کامپوزیت دندان در گرگان

دکتر محمد احمدی کلته از بهترین دندانپزشکان در گرگان و گنبد و استان گلستان می باشد .

دکتر کلته ايمپلنت و پروتز دندان را به صورت تخصصی در گرگان و گنبد و استان گلستان و شمال کشور انجام می دهد .

دکتر کلته بهترین متخصص کامپوزیت دندان در گرگان کاشت دندان یا ایمپلنت را به صورت تخصصی و با برندهای معتبر اروپایی و به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد .

شما بهترین خدمات با بهترین قیمت کامپوزیت دندان در گرگان را فقط توسط دکتر کلته می توانید دریافت کنید .

اطلاعات

تلفن : ۰۱۷۳۲۲۵۶۶۱۶

ساعت کار : ۸ الی ۱۴ – ۱۷ الی ۲۰

ایمیل info@drkalteh.ir

آدرس : گرگـــان ، خیایــان ولیعصــر ، عدالت ۱۳ ، مجتمع آرمان ، ط ٢ واحد

کامپوزیت دندان چیست ؟

به مجموعه ای از مواد که برای ترمیم و بازسازی دندان های شکسته توسط دندانپزشک ها برای بیماران مورد استفاده قرار میگیرد کامپوزیت گفته می شود . با استفاده از این مواد می توان لکه های ایجاد شده بر روی دندان ها را برطرف و شکستگی و تخریب دندان ها را ترمیم کرد . علاوه بر آن می توان به سفید کردن و زیبا سازی دندان ها نیز پرداخت .

کامپوزیت ماده ای خمیری شکل است که به صورت لایه لایه بر روی دندان قرار میگیرد و موجب درمان و بهبود زیبایی دندان ها بدون هیچگونه تراشیدن و یا تغیر اندازه و شکل در ساختار دندان اصلی می شود .

معمولا خدمات دندانپزشکی مخصوصا خدمات مربوط به زیبایی دندان و فک از قیمت بالایی برخوردارند و همین امر موجب می شود تا خیلی از افراد به فکر ترمیم و زیبایی دندان های خود نیافتند . قیمت کامپوزیت دندان در گرگان مسئله ایست که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت .

قیمت کامپوزیت دندان در گرگان

قیمت کامپوزیت دندان در گرگان به عوامل بسیار مختلفی ارتباط دارد . حجم و درصد خرابی و آسیب دیدگی دندان و همچنین حجم ماده کامپوزیتی که باید برای ترمیم دندان های شما استفاده شود از مهم ترین عواملی هستند که بر قیمت تاثیر می گذارند . میزان تخصص پزشکی که برای درمان به آن مراجعه میکنید و همچنین کیفیت موادی که برای درمان استفاده میکند نیز می تواند بر روی قیمت نهایی تاثیر بگذارد . البته نباید فراموش کرد که ممکن است مراجعه به یک دندانپزشک شناخته شده و با تجربه باعث شود هزینه شما بالا تر باشد اما از تکرار جلسات درمانی و صرف هزینه های گزاف در این زمینه جلوگیری می کند .

مزایا و معایب کامپوزیت دندان

نمیتوان هیچ روشی را روش کاملا خوب و بدون معایبی در نظر گرفت اما در مقایسه با سایر روش های ترمیم دندان های آسیب دیده ، کامپوزیت دندان از مزایا بیشتری برخوردار است و کمتر باعث تغیر در دندان های اصلی شما می شود .

  • مزایا

  1. کامپوزیت دندان نیاز به تغیر شکل و یا تراشیدن دندان اصلی شما ندارد .
  2. کامپوزیت دندان نسبت به سایر روش های زیبا سازی و ترمیم دندان مانند لمینت دندان از قیمت پایین تری برخوردار است .
  3. برای انجام کامپوزیت دندان نیازی نیست که چندین جلسه به دندانپزشک مراجعه کنید و با یک جلسه کار شما تمام می شود .
  4. اگر کامپوزیت بر روی دندان شما آسیب ببیند به راحتی قابل ترمیم و تعویض است .
  5. برای انجام کامپوزت دندان نیازی به بیهوشی و بی حسی نمی باشد .
  • معایب

  1. اگر رژیم غذایی شما شامل غذاهایی که رنگدهی بالایی دارند باشد مانند چای ، قهوه و توت فرنگی کامپوزیت رنگ گرفته و لک می شود .
  2. درست است که نسبت به لمینت از قیمت پایین تری برخوردار است اما طول عمر پایین تری نیز دارد .
  3. چون در روش کامپوزیت دندان بر خلاف لمینت دندان هیچگونه تراش و برشی بر روی دندان های شما انجام نمیشود کمی برجسته است .

عوامل موثر بر قیمت کامپوزیت دندان در گرگان

امروزه با بالا رفتن قیمت ها و سخت شدن زندگی و معیشت مردم باید قبل از هر کاری بررسی های کافی انجام داد و تمام جوانب آن را سنجید تا یک وقت بی گدار به آب نزنید که بعدا پشیمان شوید . عوامل متعددی بر قیمت کامپوزیت دندان در گرگان موثرند که حتما باید قبل از انجام این کار تمام عوامل موثر بر قیمت را بررسی و بعد اقدام کنید . قیمت کامپوزیت دندان به طور کلی بر اساس واحدی حساب می شود و هر چه مشکل و نا هنجاری دندان شما بیشتر باشد قیمت نیز بالا تر می رود .