۲

مرداد, ۱۳۹۹

کلینیک دندانپزشکی گرگان

By: | Tags: | Comments: ۰

امروزه به دلیل گسترده شدن جوامع بشری مردم زمان زیادی از تایم روزانه خود را مشغول به کارند . در شهر های بزرگ هم ساعات کاری طولانی تر است و هم ترافیک شهری بالاتر ، به همین دلیل تایم کمتری برای رسیدگی به باقی کار های خود را دارند . اما رسیدگی به سلامتی جسم و روح چیزی نیست که بتوان آن را به دلیل نداشتن تایم پشت گوش انداخت . مخصوصا درمان مشکلات و خرابی های دندان بسیار امر مهمی است . به همین جهت کلینیک هایی تاسیس شدند تا با مراجعه به آن ها تمامی امور درمانی مربوط به آن شخص بر طرف شود . مثلا کلینیک های دندانپزشکی ، کلینیک های زیبایی و … . با وجود این کلینیک ها دیگر نیازی نیست تایم زیادی از روز خود را در ترافیک بگزرانید تا مثلا عکس رادیولوژی دندان را در یک مطب انجام داده و برای انجام ارتودنسی به کلینیک دندانپزشکی گرگان بروید .

هدف از نوشتن این مقاله آشنا کردن شما با یک کلینیک دندانپزشکی خوب و همچنین مزایای مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی است پس  در ادامه همراه ما باشید .

 

کلینیک دندانپزشکی گرگان

بهترین کلینیک دندانپزشکی گرگان

دکتر محمد احمدی کلته از بهترین دندانپزشکان در گرگان و استان گلستان می باشد .

دکتر کلته ايمپلنت و پروتز دندان را بصورت تخصصی در گرگان و استان گلستان و شمال کشور انجام می دهد .

دکتر کلته بهترین دندانپزشک در گرگان کاشت دندان یا ایمپلنت را به صورت تخصصی و با برند های معتبر اروپایی و به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد .

می توان گفت بهترین کلینیک دنداپزشکی گرگان ، کلینیک دندانپزشکی دکتر کلته می باشد .

اطلاعات

تلفن : ۰۱۷۳۲۲۵۶۶۱۶

ساعت کار : ۸ الی ۱۴ – ۱۷ الی ۲۰

ایمیل info@drkalteh.ir

آدرس : گرگـــان – خیایــان ولیعصــر – عدالت ۱۳ -مجتمع آرمان، ط ٢ واحد

 

کلینیک دندانپزشکی گرگان

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی گرگان

از ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی گرگان می توان موارد زیر را نام برد :

دسترسی آسان

منظور از دسترسی آسان به کلینیک دندانپزشکی حتما این نیست که به محل زندگی شما نزدیک باشد ، گاهی شاید یک کلینیک از نظر مکانی به شما دور باشد اما دسترسی به آن از طریق وسایل نقلیه عمومی راحت باشد و یا پارکینگ داشته باشد که شما بتوانید به راحتی با اتومبیل شخصی خود به آن کلینیک بروید .  علاوه بر مکان مطب، باید به ساعت های کاری آن ها هم توجه کنید . اگر دندانپزشک موردنظرتان فقط در ساعت هایی باز باشد که شما سر کار هستید، نوبت گرفتن برایتان خیلی سخت می شود .

ارائه خدمات در موارد اورژانسی

دندانپزشک خوب باید بتواند در شرایط اورژانسی به مشکلات بیماران رسیدگی کند . بعضی از دندانپزشک ها اینطور مواقع کارهای اورژانسی را در مکان هایی به غیر از مطب انجام می دهند. بنابراین از قبل باید بدانید در صورتی که خارج از ساعات اداری مشکل اورژانسی برایتان پیش آمد ، چطور می توانید به پزشک دسترسی پیدا کرده و او را ملاقات کنید .

تحصیلات و تجربه

بسیار مهم است که بدانید آیا دندانپزشک مورد نظرتان مجوز یا مدرک تحصیلی دارد ؟ آیا عضو هیچ انجمنی است ؟ چه دوره های تخصصی شرکت کرده و چه مدت در این زمینه تجربه داشته‌است ؟ آیا در حال حاضر هنوز در دوره های آموزشی و تحصیلی شرکت می کند ؟ این ها همه سوالات مهمی هستند که قبل از اینکه برای درمان به دندانپزشک مراجعه کنید باید جوابشان را بدانید. البته تمام این موارد را می توانید در قسمت درباره ما سایت هر دندانپزشکی مشاهده کنید .

 بیمه دندانپزشکی

هزینه های دندانپزشکی به نسبت سنگین هستند ولی بسیاری از خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه هستند پس بسیار بهتر است که در هنگام مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دقت کنید که پزشک مورد نظر با بیمه شما قرارداد دارد یا خیر . برای جلوگیری از هزینه های اضافی شما می توانید به پزشکی مراجعه کنید که با بیمه شما قرار داد داشته باشد . کلینیک دندانپزشکی گرگان با بسیاری از بیمه ها قرار داد دارند .

بهداشت و ظاهر کلینیک

این مسئله نه تنها امنیت شمار ا تضمین می کند، بلکه میزان کارایی دندانپزشک را هم ثابت می کند. ببینید پرسنل مطب از دستکش استفاده می کنند یا خیر؛ همچنین نگاهی به محیط اتاق های درمانی بیندازید و مطمئن شوید دستگاه ها و فناوری های مورد استفاده آنجا به‌ روز باشد .

 

کلینیک دندانپزشکی گرگان

مزایای مراجعه به کلینیک دندانپزشکی

  • صرفه جویی در وقت و زمان مراجعه کنندگان یکی از مزیت های بسیار خوب اینگونه از کلینیک های دندانپزشکی می باشد بنابراین کسانی که به کلینیک های درمانی دندانپزشکی برای درمان خود مراجعه می کنند می توانند با توجه به نوع بیماری خود به پزشک خود مراجعه نمایند .
  • شخص بیمار می تواند تمام کارهای درمانی خود را در یک مرکز انجام دهد و اینگونه می تواند به طور مثال برای کارهای درمانی خود برای ایمپلنت نزد بهترین متخصص ایمپلنت و یا برای کارهای عصب کشی و یا کشیدن دندان به دکتر عمومی مراجعه نماید .
  • یکی دیگر از مزیت هایی که در خصوص مراجعه به کلینیک دندانپزشکی گرگان وجود دارد رفت و آمد بیماران است که رفت و آمد آنان در این کلینیک ها بسیار راحت تر از مطب هایی است که هر کدام در مناطق مختلفی قرار دارند و این خود نیز عاملی می باشد که باعث جلوگیری از پراکندگی کارهای درمانی گردد .
  • در صورت بروز مشکل در درمان، یک مجموعه پاسخگو خواهد بود.
  • کلینیک‌های دندانپزشکی ساعات کاری متنوعی دارند و در اکثر روز ‌های تعطیل نیز حضور دارند .